Novinky

Noc kostelů pro neslyšící

26. květen 2015

Vršovická farnost připravila v kostele sv. Václava na Noc kostelů, která se koná 29. května, část programu určenou pro neslyšící. Komentovaná prohlídka od 19.30 hodin zaměřená nejen na architekturu, ale také na význam jednotlivých prvků chrámového prostoru, bude tlumočena do znakové řeči.

Současné umění vstoupí do pražských kostelů

26. květen 2015

V rámci Dnů víry bude v Praze realizován projekt s názvem „Boží umění“, který v deseti pražských kostelech představí deset uměleckých děl současného sakrálního umění. Díla českých a slovenských autorů budou k vidění již 29. května 2015 během Noci kostelů a potom až do konce června.

Na kafe s kardinálem

25. květen 2015

V rámci Dnů víry se pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP zúčastní mnoha rozhovorů, debat a přednášek. Jednou z nich bude posezení u kávy v pražské kavárně Kampus (Náprstkova 10), které se koná 2. června 2015 od 17.00 hodin. Cílem Dnů víry je představit víru současných křesťanů.

K víře nelze přinutit, můžeme se o ni podělit

22. květen 2015

Noc kostelů a Dny víry, jejichž přípravy právě vrcholí, přináší řadu podnětů a inspirací, jak lze strávit volný čas v průběhu následujících dvou týdnů roku 2015. Oba projekty charakterizuje evangelizační ráz, nejedná se tedy o akce chystané primárně pro křesťanskou veřejnost, ale naopak akce chystané křesťany pro nejširší okolí.

Nejbližší akce

Obrazy rodičovství

24. květen 2015 od 10:00
24. květen 2015 zavřít
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

27. květen 2015 - více dní
27. květen 2015 zavřít
25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

Ženy čtyř zemí střední Evropy (Německo, Rakousko, ČR, SR) z různých křesťanských církví a denominací se sejdou v Praze, aby společně uvažovaly nad tématem: „25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?“ Setkání proběhne ve dnech 27.–31. května 2015 v klášteře kapucínů na Loretánském náměstí. Více na http://ekum-zeny.net.

Velký výlet

27. květen 2015 od 08:00
27. květen 2015 zavřít
Velký výlet

27. května se vydá Akademie nejen pro seniory na celodenní výlet do Milevska, kde si prohlédneme klášter a nedaleké poutní místo Sepekov. Odjezd je v 8.00 od kostela sv. Vojtěcha z Kolejní ulice, Praha 6 - Dejvice. Návrat kolem 18.00 hodiny tamtéž. Ještě je možné se přihlásit, máme několik volných míst.

Kalendář akcí

Modlitby za rodiny, za kněžská a duchovní povolání

V kostele sv. Ludmily na náměstí Míru, Praha 2 se konají každý první pátek v měsíci modlitby za rodiny, za kněžská a duchovní povolání. Zahájení mší svatou v 7:30 h, po níž následuje celodenní výstav Nejsvětější svátosti, společná adorace od 15:30 h, kterou vedou řeholní společenství, seminaristé, katolická hnutí a rodiny. V 16:30 h začíná mše svatá, kterou slouží naši biskupové. Jsou zváni všichni mladí lidé, kteří hledají svou životní cestu, i ti, kteří je chtějí doprovázet svou modlitbou. Termíny: 5.9., 3.10., 7.11., 5.12. 2014, 2.1., 6.2., 6.3., 1.5., 5.6., 3.7., 7.8. 2015. Bližší informace na www.hledampovolani.cz a www.kvprz.cz.

Pětisté výročí narození sv. Terezie od Ježíše

Bosé karmelitky (Hradčanské nám., Praha 1) vás srdečně zvou na modlitební setkání se sv. Terezií od Ježíše, a to v období říjen 2014 - červen 2015, každé první pondělí v měsíci (vždy od 18 hodin).

více informací
Bohoslužba v katedrále připomene 70. výročí konce druhé světové války

V květnu letošního roku si připomeneme 70. výročí od konce 2. světové války. Slavnostní bohoslužba, při níž budou věřící děkovat za sedmdesát let míru a vzpomínat na ty, kteří za naši svobodu obětovali své životy, se bude v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha konat v úterý 5. května 2015 od 17.30 hodin.

více informací
Život ve stínu šibenice

V 16.00 hodin zahájí pra�ský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP v kostele sv. Michala v Brně výstavu „Život ve stínu šibenice“. Více na www.csol.cz.

Matka Boží, Matka církve

Centrum Dominikánská 8 při klášteře sv. Jiljí pořádá od 19.30 hodin v rámci cyklu Rozpravy o církvi večer nazvaný „Matka Boží, Matka církve?“. Hosty budou Kateřina Brichcínová a P. Jan Houkal. Více na www.dominikanska8.cz.

Svatohorská pouť s karmelskou řeholní rodinou

V rámci Roku zasvěceného života a 500. výročí narození sv. Terezie od Ježíše se koná Svatohorská pouť s karmelskou řeholní rodinou.

více informací
Concerto Aventino: Codex speciálník

V kostele sv. Petra a Pavla se bude od 20.00 hodin konat májový koncert. Zazní skladby z rukopisu, náhodně objeveného před sto lety v pražském antikvariátu Concerto Aventino: Codex speciálník. Více na www.osmicky.cz.

Svatohorská pouť s karmelskou řeholní rodinou

Svatohorská pouť s karmelskou řeholní rodinou v rámci Roku zasvěceného života a 500. výročí narození sv. Terezie od Ježíše.

více informací
Ministrantské setkání pro mladší kluky

V sobotu 9.5. se uskuteční ministranstké setkání pro mladší kluky (cca 7-15 let) v Milíně-Slivici. Zahájení v 9:30 v kostele sv. Petra. S sebou: pokud možno vlastní ministrantské oblečení, oblečení a obuv na fotbálek do tělocvičny, příspěvek 70,- Kč na oběd. Ukončení v 16:00.
Téma: Mučedníci
Kromě nácviku ministrantské služby a mše sv. nás čekají soutěže i tradiční fotbálek
Bližší info: P. Benedikt Hudema (ministranti@apha.cz, tel: 724 209 774)

Motorkářské požehnání

Na parkovišti před Komunitním centrem Matky Terezy se od 12.00 hodin bude konat motorkářské požehnání.

Sobota s pěvecký sborem

Na Loretě se koná „Sobota s pěvecký sborem“. Večerní mši svatou od 18.00 hodin doprovodí pěvecký sbor Vocalica Praha pod vedením sbormistryně Štěpánky Švejdové. Po bohoslužbě bude následovat krátký koncert duchovní hudby.

Setkání kardinála Duky s krajany v Lucemburku

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP bude od 10.30 hodin hlavním celebrantem a kazatelem při poutní mši svaté k Panně Marii v katedrále Notre-Dame v Lucemburku. Odpoledne se setká s krajany a položí květinu k pomníku na náměstí Jana Palacha.

Přednáška sdružení Křesťanských seniorů

V Komunitní centrum Matky Terezy se bude konat od 16.00 hodin přednáška sdružení Křesťanských seniorů vedená doc. Jaroslavem Šebkem – Mistr Jan Hus. Od 18.00 hodin pak vernisáž výstavy nazvané „Madony“. Více info na www.kcmt.cz.

Výstava Domov (bez) domova

V pondělí 11. května 2015 v 17 hodin na Piazzetě Národního divadla v Praze se uskuteční výstava Domov (bez) domova dokumentárních fotografií fotografa Jindřicha Štreita. Na akci Vás zve národní velitel Armády spásy v České republice, major Teunis T. Scholtens.

86. výročí posvěcení dostavěné svatovítské katedrály

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP bude od 18.00 hodin slavit mši svatou v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha při příležitosti 86. výročí posvěcení dostavěné svatovítské katedrály. Zároveň udělí tři Svatovojtěšské medaile.

Projekce vizuálních a zvukových obrazů Patrika Hábla a Michala Rataje

Centrum Dominikánská 8 pořádá od 19.00 hodin v barokním refektáři dominikánského kláštera u sv. Jiljí v Praze (vstup Jilská 7a) projekci vizuálních a zvukových obrazů Patrika Hábla a Michala Rataje. Více na www.dominikanska8.cz.

Malý výlet

13. května se uskuteční malý výlet Akademie nejen pro seniory, původně plánovaný na Levý Hradec. Bohužel právě v této době bude kostel uzavřen. Proto se pojedeme podívat k dominikánským mniškám do Lysolají. Sraz na autobusové zastávce Dejvická, odjezd v 9.35 autobusem č. 160.

více informací
Sv. Tomáš Akvinský: Otázky o ctnostech

Centrum Dominikánská 8 pořádá od 19.30 hodin v barokním refektáři dominikánského kláštera u sv. Jiljí v Praze (vstup Jilská 7a) večer na téma „Sv. Tomáš Akvinský: Otázky o ctnostech“. Večer bude provázet doc. Tomáš Machula. Více na www.dominikanska8.cz.

Položení věnce u hrobu císaře Karla IV.

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP spolu s rektorem Univerzity Karlovy prof. Tomášem Zimou položí v 15.00 hodin věnec ke hrobu císaře Karla IV. v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha.

Ministrantské setkání pro starší kluky

15.-16.5. se uskuteční Ministrantské setkání pro starší kluky (cca od 15 do 25 let). Zahájení v pátek mší sv. v kostele sv. Jakuba v Kunraticích v 18:00 (od metra C Budějovická jede pravidelně autobus č. 193, stanice "Kunratická škola"). V sobotu ráno mše sv., příležitost ke svaté zpovědi (svátosti smíření), duchovní program, odpoledne fotbálek, film.
S sebou 200,- Kč na jídlo, sportovní a ministrantské oblečení.
Bližší informace: P. Benedikt Hudema (724 209 774, benedikthudema@atlas.cz)

Navalis

Svátek sv. Jana Nepomuckého oslaví v jeho předvečer slavnostní poutní mší svatou pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP od 18.00 hodin v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Po mši sv. vyjde z katedrály tradiční průvod k soše sv. Jana Nepomuckého na Karlově mostě, kde se zastaví k modlitbě. Průvod bude zakončen krátkou pobožností na Křižovnickém náměstí. Více informací na www.navalis.cz.

Svatojánská pouť

V sobotu 16. května Vás srdečně zve Římskokatolická farnost Beroun a Sdružení svaté Ludmily na Tetíně od 11:00 na poutní mši svatou a následující koncert pěveckého sboru Siloe v kostele sv. Jana Nepomuckého na Tetíně.

Kulinářská pozvánka do kláštera

Kongregace Dcer sv. Pavla (Paulínky) Vás zve na představení knihy Paulínky v kuchyni a ochutnávku gurmánských děl z této publikace během veletrhu Svět knihy (stánek L514). Více na www.paulinky.cz/obchod/detail/Paulinky-v-kuchyni

20. výročí založení radia Proglas

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP bude od 11.30 hodin slavit při příležitosti 20. výročí založení radia Proglas poutní mši svatou na Svatém Hostýně. Více na www.proglas.cz.

Svatoanežská pouť v Doksanech

Přijměte pozvánku na Svatoanežskou pouť v Doksanech s následujcím programem: 9:30 prohlídka krypty a kostela 10:00 modlitba růžence 10:30 mše svatá po ní „Svatoanežské zastavení“ 12:00 přestávka na občerstvení 13:30 chvilka duchovní hudby 14:00 komentovaná prohlídka

Svatojánská sbírka na arcidiecézi

Při nedělních bohoslužbách se koná Svatojánská sbírka na arcidiecézi.

Starobohnické posvícení

Na náměstí ve Starých Bohnicích pořádá bohnická farnost ve spolupráci s Městskou částí Praha 8 Starobohnické posvícení. Více na www.starebohnice.cz.

Terezín

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP pronese během tryzny na Národním hřbitově v Terezíně v 10.00 hodin krátké duchovní slovo a modlitbu.

Varhanní nešpory maltézských rytířů

V úterý od 17.00 hodin se bude konat v rámci „Varhanních nešpor maltézských rytířů“ pátý koncert cyklu duchovní hudby Cantate domino canticum novum. Vstup na koncert je volný. Více informací na www.sdh.cz.

Benefiční koncert

Římsko-katolická farnost Nejsvětější Trojice v Podskalí zve na benefiční koncert skladeb J. S. Bacha pořádaný na podporu rekonstrukce barokních varhan. Koncert začíná v 18.30 hodin.

Závěr akademického roku Katolické teologické fakulty UK

Pražský arcibiskup Dominik Duka OP bude od 15.30 hodin v kostele sv. Markéty v Praze 6 - Břevnově slavit Te Deum na závěr akademického roku Katolické teologické fakulty UK.

Jáchymovské peklo

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP se zúčastní vzpomínkového pietního aktu „Jáchymovské peklo“, který má připomenout utrpení politických vězňů v době komunismu. Mše svatá v kostele sv. Jáchyma v Jáchymově začíná v 9.00 hodin. Po obědě bude kardinál Duka diskutovat o komunismu se skauty.

Seslání Ducha Svatého

V sobotu 23. května 2015 ve 20:00 začne v bazilice sv. Petra a Pavla na Vyšehradě vigilie slavnosti Seslání Ducha Svatého.

Ekumenická vigilie

V předvečer slavnosti Seslání Ducha svatého (Letnic), bude kardinál Dominik Duka OP od 20.00 hodin předsedat v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha ekumenické vigilii.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Svátost biřmování

Při mši svaté od 10.00 hodin v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha bude na slavnost Seslání Ducha Svatého, pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP, udělovat svátost biřmování.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Bohoslužba za dárce těl pro studium anatomie

Od 17.00 hodin se v malé posluchárně Anatomického ústavu (U Nemocnice 3) koná ekumenická bohoslužba za dárce těl pro studium anatomie. Bohoslužbu budou sloužit P. RNDr. Josef Šplíchal, SDB a doc. Zdeněk Susa.

25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

Ženy čtyř zemí střední Evropy (Německo, Rakousko, ČR, SR) z různých křesťanských církví a denominací se sejdou v Praze, aby společně uvažovaly nad tématem: „25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?“ Setkání proběhne ve dnech 27.–31. května 2015 v klášteře kapucínů na Loretánském náměstí. Více na http://ekum-zeny.net.

Velký výlet

27. května se vydá Akademie nejen pro seniory na celodenní výlet do Milevska, kde si prohlédneme klášter a nedaleké poutní místo Sepekov. Odjezd je v 8.00 od kostela sv. Vojtěcha z Kolejní ulice, Praha 6 - Dejvice. Návrat kolem 18.00 hodiny tamtéž. Ještě je možné se přihlásit, máme několik volných míst.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

Ženy čtyř zemí střední Evropy (Německo, Rakousko, ČR, SR) z různých křesťanských církví a denominací se sejdou v Praze, aby společně uvažovaly nad tématem: „25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?“ Setkání proběhne ve dnech 27.–31. května 2015 v klášteře kapucínů na Loretánském náměstí. Více na http://ekum-zeny.net.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Historické výročí

V roce 1365 papež Urban V. jmenoval pražského arcibiskupa Jana Očka z Vlašimi a jeho nástupce Apoštolským legátem pro biskupství v Řezně, Bamberku a v Míšni.

25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

Ženy čtyř zemí střední Evropy (Německo, Rakousko, ČR, SR) z různých křesťanských církví a denominací se sejdou v Praze, aby společně uvažovaly nad tématem: „25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?“ Setkání proběhne ve dnech 27.–31. května 2015 v klášteře kapucínů na Loretánském náměstí. Více na http://ekum-zeny.net.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Noc kostelů

Více než 1400 kostelů a modliteben se otevře pro návštěvníky již tradiční Noci kostelů, která začíná v 18.00 hodin. Více informací na www.nockostelu.cz.

25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

Ženy čtyř zemí střední Evropy (Německo, Rakousko, ČR, SR) z různých křesťanských církví a denominací se sejdou v Praze, aby společně uvažovaly nad tématem: „25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?“ Setkání proběhne ve dnech 27.–31. května 2015 v klášteře kapucínů na Loretánském náměstí. Více na http://ekum-zeny.net.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Pouť rodin a nemocných

Pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP bude od 11.00 hodin slavit poutní mši svatou v bazilice sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v Podještědí. Touto mší vyvrcholí pouť rodin a nemocných z královéhradecké diecéze ke sv. Zdislavě.

Zahájení projektu Dny víry

V hlavním městě se od 30. 5. do 6. 6. uskuteční týdenní projekt Dny víry, který má za cíl představit duchovní podstatu křesťanství a životní styl křesťanů 21. století. V katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěch se od 18.00 hodin koná ekumenická bohoslužba. Více na www.dny.viry.cz.

25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?

Ženy čtyř zemí střední Evropy (Německo, Rakousko, ČR, SR) z různých křesťanských církví a denominací se sejdou v Praze, aby společně uvažovaly nad tématem: „25 let po změnách ve střední Evropě – co jsme získaly a co jsme ztratily?“ Setkání proběhne ve dnech 27.–31. května 2015 v klášteře kapucínů na Loretánském náměstí. Více na http://ekum-zeny.net.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Historické výročí

V roce 1721 byl prohlášen Jan Nepomucký za blahoslaveného papežem Innocencem XIII.

Dny víry

V kostele sv. Václava v Praze-Vršovicích se od 15.00 hodin konají „Dny víry pro neslyšící“. Více na www.dny.viry.cz.

Nechte maličkých přijíti ke mně

Biskup Václav Malý otevře v 17.00 hodin v Mázhausu Novoměstské radnice výstavu „Nechte maličkých přijíti ke mně“. Více na www.nrpraha.cz.

Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací
Obrazy rodičovství

Rodičovství je jedinečný vztah na celý život. A právě výstava Obrazy rodičovství chce poukázat na jeho hodnotu od početí až po odchod dětí z domova, když si zakládají vlastní rodinu. V rámci Dnů víry ji bude možné zhlédnout v prostorách kaple svaté Zdislavy v kostele sv. Jiljí na Praze 1.

více informací

Zasílání novinek e-mailem

Sledujte nás na Facebooku

Bezbariérové kostely


Zavřít okno