Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Akademické týdny 2009

K letošním tématům budou patřit např. klimatické změny, odolnost proti zátěži, reflexe a sebereflexe, smíření a odpuštění nebo boj s hříchem a utrpením u sv. Pavla.

Program (sešit MS Excel)Program 70.5 KB

Během týdenního programu je zajištěno ubytování, stravování, prodej knih, občerstvení a veškerého nahraného programu ze 3.–18. ročníku Akademických týdnů. Je možné si objednat také odvoz od veřejné dopravy za dobrovolný příspěvek. Zájemci se mohou zúčastnit jakékoli části programu. 

Informace o ubytování a účastnických poplatcích, přihlášky a další informace naleznete na http://www.akademicketydny.info/

Akci pořádá občanské sdružení Akademické týdny ve spolupráci s Českou křesťanskou akademií, pod záštitou Nového Města nad Metují.

Historický začátek Akademických týdnů spadá do roku 1932. V roce 1991 byly obnoveny P. Jaroslavem Knittlem, žákem zakladatele P. PhDr. Doc. Habáně OP. Po smrti P. Knittla v roce 1994 pokračuje v tomto díle občanské sdružení Akademické týdny, jehož úkolem je pořádat setkávání lidí všech věkových kategorií, svobodných i rodin, za účelem obohacení svých znalostí, vzájemného poznání a tělesné i duševní rekreace. Předchozí ročníky Akademických týdnů se konaly tradičně v termínu letních prázdnin po dobu dvou týdnů na Pavlátově louce v Novém Městě nad Metují. Letos poprvé se setkání z ekonomických důvodů uskuteční ve zkrácené podobě a na jiném místě. 

Kontakt: Akademické týdny, Nádražní 219, 549 01 Nové Město nad Metují, tel.: 491 472 182, 777 194 750, 777 194 760, e-mail: kancelar@akademicketydny.info

Foto: Akademické týdny

(aj)

27. 04. 2009