Aktuality

                               13403

Ministrantské setkání pro mladší kluky

V sobotu 10.5. se uskuteční ministrantské setkání pro mladší kluky (cca 7-15 let) v Berouně. Zahájení v 9:30 v kostele sv. Jakuba. S sebou: pokud možno vlastní ministrantské oblečení, oblečení a obuv na fotbálek do tělocvičny, příspěvek 70,- Kč na oběd. Ukončení v 16:00. 

Téma: Duch Svatý - kromě nácviku ministrantské služby a mše sv. nás čekají soutěže i tradiční fotbálek 

Bližší info: P. Benedikt Hudema (ministranti@apha.cz, tel: 724 209 774)

Článek od Jirky Svatoše

V sobotu 13. 4. se konalo ministrantské setkání v Kojeticích u Neratovic. Nevěděl jsem, co nás čeká, jel jsem poprvé. Maminka mě pořád připomínala, ať tam nezapomenu ministrantské oblečení. V Loděnicích jsem si přisedl do auta k Vojtovi Lidmilovi...

Pozvánka na vánoční bohoslužby

Pozvánka pro ministrany k vánoční službě u katedrálního oltáře. Obracím se se srdečným pozváním na všechny ministranty, kteří nemají svůj domovský kostel, nebo v jejich kostele není v daný den mše sv., či na ty, kteří se chtějí naučit něco nového v ministrantské službě...

Článek od Kajetána Holečka z Prahy

Říjnové setkání starších ministrantů

Snad Vás vzpomínka na říjnové setkání povzbudí k účasti na prosincovém.

Setkání bylo zahájeno ve středu 24. 10 mší svatou v 18.00 v kostele sv. Jakuba staršího v Kunraticích. Po mši jsme se přesunuli do domu Nazaret..

Ministrantský kalendář

Ministrantské setkání pro mladší kluky

V sobotu 5.4. se uskuteční ministranstké setkání pro mladší kluky (cca 7-15 let) v Milíně-Slivici. Zahájení v 9:30 v kostele sv. Petra. S sebou: pokud možno vlastní ministrantské oblečení, oblečení a obuv na fotbálek do tělocvičny, příspěvek 70,- Kč na oběd. Ukončení v 16:00. Téma: Velikonoce - kromě nácviku ministrantské služby a mše sv. nás čekají soutěže i tradiční fotbálek Bližší info: P. Benedikt Hudema (ministranti@apha.cz, tel: 724 209 774)

Ministrantské setkání pro starší kluky

Pro starší kluky (cca od 15 do 25 let). Zahájení v pátek mší sv. v kostele sv. Jakuba v Kunraticích v 18.00 (od metra C Budějovická jede pravidelně autobus č. 193, stanice "Kunratická škola"). V pátek se přesuneme k večernímu programu do kostela sv. Ignáce na Karlově náměstí. V sobotu se zúčastníme Světového dne mládeže v Pražské arcidiecézi v Praze-Kobylisích. S sebou 200,- Kč na jídlo, sportovní a ministrantské oblečení. Bližší informace: P. Benedikt Hudema (724 209 774, benedikthudema@atlas.cz)

Zasílání novinek e-mailem

Anketa

Líbilo se mi arcidiecézní ministrantské setkání?

Zobraz výsledky
Zavřít okno