Aktuality

                               13403

Spolu s ceremonářem pana arcibiskupa jáhnem Vojtěchem Mátlem zveme všechny ministranty, kteří nemají svůj domovský kostel, ke službě u oltáře ve Svatém týdnu v katedrále Sv. Vita, Václava a Vojtěcha. Více zde!Doufám, že se z většinou z Vás uvidím na Misse chrismatis na Zelený čtvrtek v katedrále, všichni jste panem kardinálem zváni k asistenci! Děkuji Vám za Vaši službu u oltáře a prosím Vás, abyste pomohli svým kněžím ve svých domovských farnostech zvláště ve Svatém týdnu. Budu na Vás pamatovat u oltáře Páně. Děkuji předem za Vaši službu. Ať radost z Kristova Vzkříšení naše životy opravdu promění!

P. Benedikt

Ministrantské setkání pro mladší kluky

V sobotu 11.4. se uskuteční ministrantské setkání pro mladší kluky (cca 7-15 let) v Berouně. Zahájení v 9:30 v kostele sv. Jakuba. S sebou: pokud možno vlastní ministrantské oblečení, oblečení a obuv na fotbálek do tělocvičny, příspěvek 70,- Kč na oběd. Ukončení v 16:00.

Téma: Církev - kromě nácviku ministrantské služby a mše sv. nás čekají soutěže i tradiční fotbálek.

Bližší info: P. Benedikt Hudema (ministranti@apha.cz, tel: 724 209 774)

Ministrantské setkání pro starší v Praze-Kunraticích

17.-18.4. se uskuteční Ministrantské setkání pro starší kluky (cca od 15 do 25 let). Zahájení v pátek mší sv. v kostele sv. Jakuba v Kunraticích v 18:00 (od metra C Budějovická jede pravidelně autobus č. 193, stanice "Kunratická škola"). V sobotu ráno mše sv., příležitost ke svaté zpovědi (svátosti smíření), duchovní program, odpoledne fotbálek, film. S sebou 200,- Kč na jídlo, sportovní a ministrantské oblečení.

Bližší informace: P. Benedikt Hudema (724 209 774, benedikthudema@atlas.cz)

Maria Rast 2015

Jsi ministrant mezi 14 a 25 lety? Chceš zažít nějaké dobrodružství v rakouských Alpách se svými vrstevníky? Tak právě tahle akce je pro tebe!

Ministrantský kalendář

Ministrantské setkání pro mladší kluky

V sobotu 14.3. se uskuteční ministranstké setkání pro mladší kluky (cca 7-15 let) v Praze 4 - Kunraticích. Zahájení v 9:30 v kostele sv. Jakuba. S sebou: pokud možno vlastní ministrantské oblečení, oblečení a obuv na fotbálek do tělocvičny, příspěvek 70,- Kč na oběd. Ukončení v 16:00.
Téma: Co je doma, to se počítá
Kromě nácviku ministrantské služby a mše sv. nás čekají soutěže i tradiční fotbálek
Bližší info: P. Benedikt Hudema (ministranti@apha.cz, tel: 724 209 774)

Ministrantské setkání pro starší kluky

20.-21.3. se uskuteční Ministrantské setkání pro starší kluky (cca od 15 do 25 let). Zahájení v pátek mší sv. v kostele sv. Jakuba v Kunraticích v 18:00 (od metra C Budějovická jede pravidelně autobus č. 193, stanice "Kunratická škola"). V sobotu ráno mše sv., příležitost ke svaté zpovědi (svátosti smíření), duchovní program, odpoledne fotbálek, film.
S sebou 200,- Kč na jídlo, sportovní a ministrantské oblečení.
Bližší informace: P. Benedikt Hudema (724 209 774, benedikthudema@atlas.cz)

Zasílání novinek e-mailem

Anketa

Jak se Ti setkání líbilo?

Zobraz výsledky
Zavřít okno