Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Arcibiskupství pražské umožňuje přispět na projekty prostřednictvím platebních karet na Internetu

Na adrese http://platby.apha.cz je nyní možné přispět na různé projekty, které Arcibiskupství pražské zaštiťuje (církevní školy, komunitní centra, kulturní památky, …), platební kartou přímo v prostředí Internetu. Výše částky zcela závisí na dárci a její velikost není omezena. Je možné využít kartu vydanou nejenom bankou v ČR, ale i bankou zahraniční. Podmínkou však je, aby karta umožňovala platby na Internetu. Platební rozhraní je zabezpečeno několikastupňovou ochranou a vlastní přenos důvěrných informací využívá moderní technologii 3D Secure, kterou podporují karetní asociace VISA i MasterCard, čímž je zajištěna maximální bezpečnost i pohodlí samotné platby.

Arcibiskupství pražské při budování této služby využilo rozsáhlých zkušeností s databázovým systémem Katalog AP (http://web.katalog.apha.cz) tvořeným ve spolupráci s firmou NGS, který obsahuje řadu důležitých informací z naší arcidiecéze (farnosti, kostely, kontakty, bohoslužby, …) také pro širokou veřejnost. Platební brána je realizována ve spolupráci s Českou spořitelnou, a. s., která patří mezi přední bankovní ústavy v ČR a nabídla široké možnosti přizpůsobení tohoto platebního mechanismu.

Jsme přesvědčeni, že nová funkce na webu www.apha.cz přispěje k dalšímu rozvoji projektů Arcibiskupství pražského, které jsou ve výsledku určené k rozvoji celé naší společnosti.

Kontakt: Arcibiskupství pražské, Hradčanské nám. 16, Praha 1, www.apha.cz.

Dotazy k vlastní realizaci on-line plateb: Mgr. Josef Ptáček, ptacek@knez.cz, dotazy k podporovaným projektům: Mgr. Kristina Poláčková, polackova@apha.cz.

04. 05. 2008