Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Autorské právo či povinnost?

Hosty večera budou JUDr. Aleš Kout, spolupracovník České protipirátské unie a Svazu českých knihkupců a nakladatelů z advokátní kanceláře Art&Copyright a JUDr. Jan Diblík, autor knihy „Mediální právo v České republice“ z advokátní kanceláře PRK Partners. Diskusi bude moderovat David Smoljak.

Konference Člověk a média se konají dvakrát ročně a jsou určeny každému, kdo v médiích nebo s médii pracuje, kdo je sleduje nebo kdo se o ně zajímá. Tuto akci pořádá Hnutí fokoláre v České republice a nadace Konrad-Adenauer-Stiftung. Konference se koná ve spolupráci s Nadačním fondem Josefa Luxe, Pontes, o.s. a mezinárodním projekte NetOne. Základním tématem všech konferencí je poslání médií, uplatňovaní jejich etických principů a působení v občanské společnosti.

Účast je třeba potvrdit na adresu: RNDr. Irena Sargánková, CSc., e-mail: irena.sargankova@focolare.cz . Konferenční příspěvek je 80,- Kč; studenti 50,- Kč. Více informací naleznete na webu: www.clovekamedia.cz. Doprava: Metro C, stanice Letňany, potom autobus č. 259, 375 a 378 do stanice Vinořský hřbitov. (www.clovekamedia.cz)

11. 04. 2011