Vyhledávání Menu

Křesťanská psychologická poradna

43647

Foto: LP


Prožíváte problémy ve svém manželském, partnerském nebo osobním životě? Nemusíte zústávat se svou starostí či trápením sami, nabízíme vám pomocnou ruku. Klientům se věnují věřící terapeuti:

Mgr. Alice Derflová

Zaměření na osobní, vztahové a manželské problémy.

Dr. Mariusz Kuźniar

Zaměření na osobní problémy, hledání smyslu života - logoterapie, duchovní doprovázení.


Cena za 50 minutové sezení je 500 Kč, za párové 80 minutové sezení 800 Kč (v mimořádných případech lze individuálně domluvit slevu). Do poradny je nutné se předem objednat - na telefonním čísle 220 181 777,  k Mgr. Alici Derflové lze i přímo na tel. 775 995 307 nebo přes email: aderflova(et)seznam.cz 

Omluvu z účasti na konzultaci ze závažných důvodů přijímáme minimálně 24 hodin předem. V případě pozdější omluvy či neúčasti na konzultaci bez omluvy budeme požadovat finanční kompenzaci ve výši příspěvku na konzultaci, tedy 500 Kč.

Kde nás najdete:  V budově Arcibiskupského semináře, 2. patro, číslo místnosti 2114                             Thákurova 3, 160 00 Praha 6                    Mapa ZDE

Odkazy na další poradny:


  • Adresář pražských "magistrátních" poraden pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy: http://www.csspraha.cz/

- podporují informovanost v oblasti bydlení, sociální problematiky, rodinných a mezilidských vztahů, pracovněprávních vztahů, zaměstnanosti, majetkoprávních vztahů, ochrany spotřebitele, správního řízení a jednání na úřadech. Nabízejí bezplatnou, nezávislou, důvěrnou a nestrannou pomoc, praktické informace o vašich právech a povinnostech, kontakty na organizace zaměřené na odbornou pomoc.

20. 09. 2017