Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Dětský den v areálu nemocnice pod Petřínem

Cílem akce je především oslava Mezinárodního dne dětí, ale i setkání občanů Prahy 1, kteří žijí nejen v okolí nemocnice. Pro děti, rodiče a všechny zúčastněné bude připraven bohatý kulturně-vzdělávací program. Dětský den bude zahájen vystoupením taneční skupiny 4 DANCE, následovat bude divadelní představení agentury Frištenská, která zahraje pohádku „O kohoutkovi a slepičce“. Připraveny budou soutěže pro děti, během kterých se může každý zdarma občerstvit chlazenými nápoji, tatrankou a opečenými špekáčky. Dětský den zakončí Hasičský záchranný sbor hl. m. Prahy ukázkou vyprošťovací techniky.

Dětský den pořádá Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského ve spolupráci s Městskou částí Praha 1. Vstupné je dobrovolné.

Každoročně pořádá nemocnice spolu s MČ Praha 1 kromě Dětského dne také další akce jako např. Drakiádu nebo Benefiční koncert. Cílem těchto akcí je jednak podpořit činnost nemocnice, poděkovat jejím sponzorům a přátelům, setkat se a společně prožít hezké chvíle.

Plakát ke stažení (dokument Adobe PDF)Plakát ke stažení 545.9 KB

Kontakt: Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského, Vlašská 36, Praha 1 - Malá Strana, tel.: 257 197 378, www.nmskb.cz

(aj)

25. 05. 2009