Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Doprava na papežskou bohoslužbu ve Staré Boleslavi

S ohledem na dopravní opatření, kapacitu parkovišť a příjezdových tras doporučujeme poutníkům využít veřejnou dopravní síťvlakovou dopravu (na vlakové nádraží Stará Boleslav); autobusovou dopravu (kyvadlová doprava ze stanic metra Prahy – Černého Mostu (metro B) nebo z Prahy – Letňan  (metro C) na autobusové nádraží v centru Staré Boleslavi).

V případě příjezdu osobními automobily (resp. zájezdovými autobusy) přijíždějte v dostatečném předstihu – doporučovaný čas příjezdu 4:00 – 7:00 hodin. Jednotlivé sektory auditoria budou pro návštěvníky otevřeny od 4:00 hodin.

S ohledem na zajištění bezpečnosti a plynulosti dopravy pěších návštěvníků papežské bohoslužby i významných osob bude v den konání papežské bohoslužby dne 28. září 2009 zcela uzavřeno město Stará Boleslav pro motorová vozidla. Na všech vjezdech do města bude omezen vjezd motorových vozidel, který bude střežen dopravním oddělením Policie ČR. Město Stará Boleslav bude plně uzavřeno v období od neděle 27. září 2009 od 12.00 hodin do pondělí 28. září 2009 do 20:00 hodin. (Informace pro občany města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav)

S uzavřením města souvisí i uzavření křižovatky v km 14 – Exit 14 – na rychlostní komunikaci R10 Praha – Mladá Boleslav. Veřejná autobusová doprava ČSAD Střední Čechy bude jako jediná zajíždět do města na autobusové nádraží ve Staré Boleslavi. Pro ostatní motorová vozidla (osobní automobily, zájezdové autobusy) jsou navrženy záchytná parkoviště na okrajích města (mapa příjezdových tras a detailní mapa Staré Boleslavi) přístupná z Exitu 17.

(LV)

25. 08. 2009