Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Dubnový Zpravodaj

Dále se ve Zpravodaji dočtete o dvou výročích arcibiskupa Dominika Duky, o jmenování nového královéhradeckého biskupa Jana Vokála či o přeložení oslav svátku sv. Vojtěcha, hlavního patrona naší arcidiecéze.

K probíhajícímu Roku křtu otiskujeme článek Jana Kofroně a informujeme o Novéně o křtu, kterou naši biskupové doporučují jako přípravu na obnovu křestních závazků, která je vrcholem nejen Roku křtu, ale především postního úsilí o důvěrnější přimknutí ke Kristu a hlubší život ze křtu, který si připomeneme o velikonoční vigilii.

Upozorňujeme na stránky www.karol-wojtyla.org, které vznikly v souvislosti s blížící se beatifikací papeže Jana Pavla II. a na nichž naleznete v několika jazykových mutacích řadu zajímavých textů a informací.

Jako každoročně před Velikonocemi ani tentokrát nechybí informace o slavení v katedrále a odkaz na stránky, kde lze dohledat program velikonočních bohoslužeb v dalších kostelích naší arcidiecéze.

Dále zde najdete měsíční programy našich biskupů, výběr z Act curiae, termíny přenosů katolických bohoslužeb na vlnách Českého rozhlasu 2 Praha a Radia Proglas a v TV Noe, data eucharistického výstavu v pražských kostelích, programy středisek arcibiskupství a dalších organizací, řadu pozvánek a nabídek, dubnové možnosti duchovních cvičení v rámci celé republiky, dubnový kalendářík, historické kalendárium a úmysly apoštolátu modlitby.

Redakce Zpravodaje vám všem přeje požehnané prožití velikonočních svátků a skutečnou radost z Kristova zmrtvýchvstání!

kh

 

 

»» rubrika Zpravodaj pražské arcidiecéze

 


Zpravodaj pražské arcidiecéze připravuje

Arcibiskupství pražské
Pastorační středisko
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
e-mail:
arcizpravodaj@seznam.cz
tel: 220 181 754  

14. 04. 2011