Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Dubnový Zpravodaj

Autorem dubnového-velikonočního úvodníku je kardinál Dominik Duka. Uvnitř čísla naleznete mimo jiné přehled velikonočních bohoslužeb v katderále, pozvání pro ministranty k velikonoční službě kolem katedrálního oltáře (str. 11) , nabídku pro ty, kdo by chtěli patřit do katedrálního lektorského týmu, či pozvánku na setkání nově pokřtěných s arcibiskupem. Za odléváním nového zvonu pro katedrálu se ohlíží článek Martina Opatrného, pouť do Říma na kardinálskou kreaci reflektuje její účastnice Markéta Jungová. Blíží se opět Noc kostelů - na dotazy vztahující se k třetímu celorepublikovému ročníku, který proběhne v noci z 1. na 2. června, odpovídá koordinátor Noci kostelů v pražské arcidiecézi P. Miloš Szabo.

Dále ve Zpravodaji naleznete všechny obvyklé rubriky: přenosy katolických bohoslužeb prostřednictvím rozhlasu a televize; plánované akce našich biskupů; informace z Act curiae; programy středisek Arcibiskupství a dalších subjektů; množství pozvánek a nabídek; dubnová duchovní cvičení; knižní novinky; dubnový kalendářík i historické kalendárium a samozřejmě úmysly apoštolátu modlitby na tento měsíc.

Redakce Zpravodaje pražské arcidiecéze Vám všem přeje a vyprošuje požehnané a milostí zmrtvýchvstalého Krista naplněné Velikonoce!

(kv)

 

»» rubrika Zpravodaj pražské arcidiecéze

 


Zpravodaj pražské arcidiecéze připravuje

Arcibiskupství pražské
Pastorační středisko
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
e-mail:
arcizpravodaj@seznam.cz
tel: 220 181 754 

30. 03. 2012