Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Je síť internetu šancí nebo nebezpečím?

Hosty večera, který jako obvykle začíná v 17 hodin a 17 minut budou Tomáš Svoboda, odborník na oblast informační technologie, Slavomil Hubálek, psycholog, a P. Vít Zatloukal, vedoucí sekce pro mládež při České biskupské konferenci. Moderátorkou je Daniela Brůhová, která po každém příspěvku otevře diskusi.

Konference Člověk a média se konají dvakrát ročně a jsou určeny každému, kdo v médiích nebo s médii pracuje, kdo je sleduje nebo kdo se o ně zajímá. Tuto akci pořádá Hnutí fokoláre v České republice a nadace Konrad-Adenauer-Stiftung. Konference se koná ve spolupráci s Nadačním fondem Josefa Luxe, o.s. Pontes a mezinárodním projekte NetOne. Základním tématem všech konferencí je poslání médií, uplatňovaní jejich etických principů a působení v občanské společnosti.

Svoji účast potvrďte do 12. 4. 2009 na adresu: RNDr. Irena Sargánková, CSc., e-mail: irena.sargankova@focolare.cz . Konferenční příspěvek je 50,- Kč; studenti 20,- Kč. Více informací naleznete na webu: www.clovekamedia.cz. Doprava: Metro C, stanice Letňany, potom autobus č. 259, 375 a 302 do stanice Vinořský hřbitov. (ap, www.clovekamedia.cz)

08. 04. 2009