Vyhledávání Menu

JSME NORMÁLNÍ ?


Ve čtvrtek 3. prosince 2015 se v klášteře augustiniánů na Malé Straně koná setkání mladých lidí a řeholníků, kteří se chtějí společně zamýšlet nad hledáním své životní cesty. Představí se osobnosti různých řádů a kongregací, které budou hovořit o svém zasvěceném životě. Večer nazvaný „Jsme normální (?)“ začíná mší svatou v kostele sv. Tomáše na Malé Straně v 18.00 hodin.


50962


Jedinečné setkání mladých lidí a řeholníků, kteří se chtějí společně zamýšlet a diskutovat o hledání životní cesty. Seznamte se s úžasnými osobnostmi různých řádů a kongregací, poslechněte si svědectví o jejich zasvěceném životě a nechte se inspirovat pro objevování právě toho vašeho místa v životě.

Od 18.00 hodin mše svatá v kostele sv. Tomáše (mapa viz níže), následuje příjemné posezení s občerstvením, přednáška P. Jana Poříze OCD a debata s mladými lidmi. Moderují s. Andrea Hýblová FSP + P. Filip Boháč OP. Ve 20.00 hodin zakončení společnou modlitbou v kostele s možností svátosti smíření. Hudba: Kapela „Srdcaři“. Více zde na http://reholnici.webnode.cz. (http://reholnici.webnode.cz)

Aleš Pištora 26. 11. 2015