Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Kardinál Vlk navštíví Ostravu a TV Noe

Pozvání do studia televize Noe přijal kardinál Miloslav Vlk a to na svátek Zvěstování Páně. Nejdříve bude hostem ve farnosti Ostrava – Heřmanice, kterou má již třináct let na starosti ředitel nekomerční televize Noe P. Leoš Ryška, SDB. Tuto farnost v okrajové části Ostravy v minulosti zasáhly důlní škody a poddolovaný kostel bylo nutné opravit. To vše se díky nadšení a pomoci mnoha farníků podařilo. Slavnostní mše svatá v kostele sv. Marka začíná v 17:30 hodin a bude vysílána v přímém přenosu na televizi Noe.

Večer přivítají Miloslava kardinála Vlka v budově Telepace v centru Ostravy zaměstnanci televize Noe. Ve 20:05 hodin pak začne živé vysílání kontaktního pořadu Kulatý stůl, kde se kardinál Vlk spolu s ostatními hosty vrátí k návštěvě Benedikta XVI. a bude připraven odpovídat na dotazy televizních diváků. Ti mohou své dotazy posílat i elektronicky na adresu: vysilani@tvnoe.cz.

Televize Noe vysílá 20 hodin denně a 10. května 2010 vstoupí do pátého roku vysílání. Signál „dobrých zpráv“ šíří z družice Astra 3 A, přes pozemní digitální vysílání DVB -T v Praze a středních Čechách, Českých Budějovicích a v okolí Ostravy, přes řadu kabelových operátorů v Čechách i na Slovensku, rovněž on-line přes internet www.tvnoe.cz.

Tvůrci televize Noe se snaží o alternativní program a zaměřují se na všechny věkové kategorie diváků. V programu můžete najít zajímavé publicistické pořady, pravidelné zpravodajství, pořady pro děti a mládež. Oblíbené jsou folklorní, hudební a duchovní pořady. (www.tvnoe.cz, ap)

22. 03. 2010