Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Křížové cesty 2009

Není-li uvedeno konkrétní datum, platí dny a časy po celou postní dobu (25. 2. – 10. 4. 2009). Seznam je průběžně aktualizován. (aj, kh)







Praha 


 



Bohnice - kostel sv. Petra a Pavla (Bohnická)
| pátek 17:30, neděle 17:00

Břevnov - bazilika sv. Markéty (Markétská 1/28)
pátek 17:15, neděle 17:15

Dejvice - kostel sv. Matěje (U Matěje)
| neděle 15:00

Háje - Komunitní centrum Matky Terezy (U Modré školy 1)
| čtvrtek – po mši, která začíná v 17:00

Holešovice - kostel sv. Antonína Paduánského (Strossmayerovo nám.)
| pátek 17:15

Hradčany - katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha (chórová kaple)
| neděle 16:00, Velký pátek (10. 4.) 15:00

Chodov - kostel sv. Františka z Assisi (Na Sádce)
| pátek 17:30

Karlín - kostel sv. Cyrila a Metoděje (Karlínské nám.)
| pátek 18:00

Kobylisy - kostel sv. Terezie od Dítěte Ježíše (Kobyliské nám.)
|
pátek 17:55, Velký pátek (10. 4.) 15:00 - křížová cesta dětí

Košíře - kostel Nejsvětější Trojice (U Trojice)
| pátek 17:00

Košíře - kostel sv. Jana Nepomuckého (Nepomucká)
| sobota 17:00

Libeň - kostel sv. Vojtěcha (Zenklova)
| sobota 16:30

Lhotka - kostel Panny Marie Královny míru (Ve Lhotce) 
| neděle 16:00

Malá Strana - kostel sv. Tomáše (Josefská)
| pátek 16:30, neděle 16:30

Nové Město - kostel sv. Jindřicha a Kunhuty (Jindřišská)
| pátek 17:30 (slovensky) 

Nové Město - kostel Panny Marie Sněžné (Jungmannovo nám.)
| pátek 17:15, neděle 17:15 (mimo Květné neděle)

Nusle - kostel sv. Václava (Vladimírova)
| čtvrtek 16:45, ve Svatém týdnu pouze na Velký pátek (10. 4.) 20:00

Nusle - kostel sv. Pankráce (Na Pankráci)
| středa 16:00 (kromě Popeleční středy)

Petřín
|
Květná neděle (5. 4.) 15:00 - sraz u prvního zastavení. Pořádá farnost u kostela Panny Marie Sněžné, Praha-Nové Město.

Smíchov - kostel sv. Václava (Štefánikova)
| neděle 17:00, Velký pátek (10. 4.) 15:00

Staré Město - kostel sv. Jiljí (Husova ul.)
|
pátek 17:30 (kaple sv. Zdislavy), Velký pátek (10. 4.) 15:00

Staré Město - kostel Matky Boží před Týnem (Staroměstské nám.)
| pátek 15:00

Staré Město - kostel sv. Havla (Havelská)
| pátek 12:00

Stodůlky - kostel sv. Jakuba Staršího (Kovářova 21/22)
| pátek 17:15

Vinohrady - kostel Nejsvětějšího Srdce Páně (nám. Jiřího z Poděbrad)
| pátek 17:30, neděle 17:30, Velký pátek (10. 4.) 15:00

Vinohrady - kostel sv. Ludmily (nám. Míru)
| pátek 16:00, neděle 16:00

Vysočany - kostel Krista Krále (Kolbenova)
| pátek 16:30

Vysočany - kostel sv. Vojtěcha (Na Balkáně) 
| neděle 16:00

Žižkov - kostel sv. Prokopa (Sladkovského nám.)
| pátek 17:15, Velký pátek (10. 4.) 15:00







Mimopražské farnosti


 


Benešov - kostel sv. Anny
| pátek 17:30

Bernartice
|
středa 17:00

Beroun - kaple Povýšení sv. Kříže (Seydlovo nám. 24/5)
| středa 7:30 (kromě Popeleční středy), pátek 17:30

Borovnice - kostel sv. Petra a Pavla
| neděle 11.45

Brandýs nad Labem - kostel Obrácení sv. Pavla (F. X. Procházky)
| úterý 8:30

Čechtice - kostel sv. Jakuba Staršího
| neděle 8:45

Čestlice - kostel sv. Prokopa
| pátek 17:00

Dobříš - kostel Nejsvětější Trojice
| středa 17:15 (kromě Popeleční středy), Velký pátek (10. 4.) 15:00 - sraz před kostelem Nejsvětější Trojice, křížová cesta bude v anglickém parku u zámku Dobříš, v případě nepříznivého počasí v kostele.

Dolní Kralovice - kostel Narození sv. Jana Křtitele
| úterý 17:00

Chmelná - kaple sv. Jana Nepomuckého
úterý a pátek 17:30

Keblov - kostel Nanebevzetí Panny Marie
| neděle 16:45

Králův Dvůr - kostel Nanebevzetí Panny Marie
| úterý 16:30

Křivsoudov - kostel Narození Panny Marie
| neděle 10:15

Líšnice - kostel Všech svatých
| neděle 10:00

Loděnice - kostel sv. Václava
| neděle 9:30

Mníšek pod Brdy - kostel sv. Václava
| pátek 17:30

Nymburk - kostel sv. Jiljí
| pátek 17:30

Rakovník - kostel sv. Bartoloměje
| pátek 17:30, neděle 17:30

Říčany - kostel sv. Petra a Pavla
| pátek 17:30

Snět - kostel sv. Petra a Pavla
| čtvrtek 16:30

Svatá Hora - bazilika Nanabevzetí Panny Marie
| pátek 16:30, neděle 15:00

Stará Boleslav - kostel sv. Václava (nám. Sv. Václava)
| neděle 17:30

Stará Boleslav - bazilika Nanebevzetí Panny Marie (Mariánské nám.)
| středa 8:30, pátek 17:30

Štěchovice - kostel sv. Jana Nepomuckého
| neděle 15:00

Zhoř - kostel Povýšení sv. Kříže
| neděle 11.45

Zruč nad Sázavou - kostel Povýšení sv. Kříže
| úterý, středa a pátek 17:30

25. 02. 2009