Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Lednové pokračování Třináctého na třináctce

Publicista Karel Souček o Cainovi píše: ,,Caine není žádným velkým zpěvákem s ohromujícím rozsahem, ale v jeho případě nahrazuje pěveckou techniku zápal, emoce a energie, s nimiž rozdává svá nenásilná poselství o podstatných věcech člověka a života. Nikomu nic nenutí, nepoučuje, jen předkládá své vidění světa. Zpívá s obrovským nasazením a zaujetím a tyto stavy se díky jeho upřímnosti a bezprostřednosti daří přenést na posluchače."

Napsali o Slávkovi Klecandrovi: ,,Zvláštní pozornost si zasluhují jeho texty. Právem lze hovořit o rockové poezii, o současné poezii. „Klecandr básnivým jazykem, srozumitelným ovšem, bez houštin "neprůchodných" metafor, předkládá příběhy a pocity dnešního člověka. 

Texty jsou plné tázání a tísní, nesklouzávají však do dekadentních či nihilistických poloh, naopak - prosvítá v nich zakoušená oprávněnost křesťanské naděje,“ říká Petr Střešňák v Perspektivách KT.

Koncert se koná ve čtvrtek 13. ledna 2011 od 19 hodin v Komunitním centru sv. Prokopa na Slunečním náměstí v pražských Nových Butovicích (metro Hůrka), vstupné je dobrovolné a vstup bezbariérový. Organizátoři doporučují si rezervovat místa, a to do středeční půlnoci 12. 1. na mailové adrese 13na13@centrum.cz. (www.trinactnatrinact.blog.cz)

Více informací najdete na www.trinactnatrinact.blog.cz.

10. 01. 2011