Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Lednový Zpravodaj

socha sv. Václava v katedrále sv. Víta, Václava a VojtěchaUvnitř časopisu naleznete informace o tradičním tříkrálovém průvodu s velbloudy, na nějž jsou zvány především děti, ale nejen ony; připomínáme lednový Týden modliteb za jednotu křesťanů a připojujeme několik dat z historie úsilí křesťanů o znovusjednocení; Štěpán Filipec informuje o obnově staroboleslavské baziliky svatého Václava; u příležitosti začátku nového roku uveřejňujeme tištěnou podobu pastýřského listu arcibiskupa Dominika Duky, který bude čten v našich kostelích při bohoslužbách 1. ledna.

V roce 2012 se dovršuje dvacet let existence Zpravodaje pražské arcidiecéze, proto věnujeme prostor ohlédnutí za jeho historií.

Dále ve Zpravodaji naleznete většinu rubrik, na které jste zvyklí: program vysílání katolických bohoslužeb prostřednictvím ČRo 2 Praha, TV Noe a Radia Proglas; diáře biskupů; výběr z Act curiae; programy středisek Arcibiskupství pražského a dalších subjektů; pozvánky a nabídky; knižní novinky; lednový kalendářík i historické kalendárium a úmysly apoštolátu modlitby na tento měsíc. Změnu zaznamenáte v informacích o eucharistickém výstavu v pražských kostelích... více naleznete na straně 8.

Redakce Vám, vážení čtenáři, přeje pokojný, požehnaný a v síle Boží milosti prožitý rok 2012.

 

(kv)

»» rubrika Zpravodaj pražské arcidiecéze

 


Zpravodaj pražské arcidiecéze připravuje

Arcibiskupství pražské
Pastorační středisko
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
e-mail:
arcizpravodaj@seznam.cz
tel: 220 181 754 

28. 12. 2011