Vyhledávání Menu

Ministrantský tábor 19. 8. 2015

Dneska ráno jsme poprvé probudili Pájmena dřív než on nás. Potom byla rozcvička formou štafetového běhu, který vyhrál Šimeon. Následovala mše sv. a po ní snídaně, na které byly chleby s marmeládou a nutelou. 

Po snídani byla válka proti pelištejcům, kteří bránili pole se surovinami na postavení města. Přitom nám byly ukradeny vlajky a my je museli vybojovat zpět, ale přitom omdlel jeden Pelištejec, pro kterého přijela sanitka. Hned jsme šli do kostela, abychom jsme se za něho pomodlili růženec. 

Následovala přednáška o Písmu svatém a oběd. Po obědě kmen Šimeon zase umýval nádobí. Po úspěšném umytí hromady nádobí následovala hra, kde se sbíraly kartičky a čísly. Úkolem bylo nasbírat 6 čísel, aby součet byl určené číslo. V této hře jsme skončili na druhém místě. 

Po té následovalo liturgické téma, kde jsme se bavili o oblečení, které nosí kněží a o nádobí potřebné ke mši sv. Pak byla svačina. Byl chleba s pomazánkou a výborná buchta. Po posilnění byl fotbálek a kdo nechtěl hrát tak mohl vyrábět brnění. Pak byl test. Následovala večeře, kde byly poté vyhlášeny denní výsledky a kmen Šimeon si udržel celkové vedení.

Kmen Šimeon: Pájmen, Jeník, Matěj, Alex, Adam, Filip, Matouš


Ministrantský tábor 19. 8. 2015

20. 08. 2015