Vyhledávání Menu

Národní pouť do Krakova již tuto sobotu


V sobotu 28. května 2016 proběhne Národní pouť ve Svatém roce milosrdenství do Krakova. Organizátoři z Radia Proglas očekávají účast přibližně čtyř tisíc poutníků z celé České republiky. Doposud se přihlásilo přes tři tisíce poutníků a mnozí ještě dorazí na místo bez předchozího přihlášení.


61168


Pokud jste se ještě nerozhodli, tak neváhejte a přijeďte tuto sobotu do areálu Božího milosrdenství v Krakově-Lagiewnikách, kde ve zdejší bazilice proběhne Národní pouť ve Svatém roce milosrdenství.

Program je plánován na dobu od 9 do 16 hodin, mše svatá začíná v 10.30 hodin. Ještě před mší nás čeká úvodní blok v rámci Pouti médií, která je letos součástí Národní pouti a jinak se každoročně koná na Svatém Hostýně.

Odpoledne program pokračuje od 13.30 do 14.30 hodin souběžně na čtyřech místech koncertem SBM (Schola brněnské mládeže), přednáškami a adorací. V 15.00 hodin se společně pomodlíme Korunku k Božímu milosrdenství a po Te Deum i požehnání na cestu se rozjedeme zpět do svých domovů. Během odpoledního programu ještě čeká poutníky milá návštěva. Doufáme, že nás přijde pozdravit kardinál Stanislaw Dzivisz, který přislíbil kratičkou promluvu k poutníkům. Více na www.proglas.cz/pout2016. (Radio Proglas)

Aleš Pištora 24. 05. 2016