Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Novinky Arcidiecézní charity Praha

Období krize se dotklo i dárcovství v České republice. Stále stoupá počet dárců, kteří si nemohou dále dovolit platit vzdělání vybraných dětí v projektu Adopce na dálku, a je potřeba najít nové dárce, které dětem umožní studium dokončit. I tomu může pomoci zdokonalování komunikace Arcidiecézní charity. „Jsme přesvědčeni, že možnost informovat širší veřejnost o tom, kde a jak pomáháme a s jakými problémy se aktuálně potýkáme, zajistí např. právě těmto dětem novou podporu,“ říká Eva Růtová, vedoucí Oddělení pro komunikaci s dárci.

Všichni mohou nyní na svůj e-mail dostávat pravidelné informace a pozvánky na akce, které pořádá Rozvojové středisko Arcidiecézní charity Praha. Stačí na stránkách www.charita-adopce.cz kliknout na „Chci zasílat novinky“ a vložit svůj e-mail. Pro dárce, kteří e-maily již dostávají, se nabízí možnost výběru informací, které si přejí dále zasílat a které nikoli. Zároveň je v systému možné zkontrolovat si aktuálnost kontaktních údajů, které dárci při vstupu do programu poskytli, a nahlásit případné změny. To je důležité především pro doručení dopisů od podporovaných dětí.

Další informace o novinkách Arcidiecézní charity Praha a jejího Rozvojového střediska jsou k dispozici v novém Bulletinu, který je ke stažení na stránkách www.charita-adopce.cz. (Jaroslav Němec, Aleš Pištora)

29. 06. 2010