Vyhledávání Menu

Penzion Panský dům

 

Penzion Panský dům Rožmitál pod Třemšínem - ubytování


Penzion Panský dům*** leží v malebném městě Rožmitál pod Třemšínem. Poloha penzionu je výhodná pro blízkost atraktivní oblasti nově otevíraného, a dříve nepřístupného vojenského prostoru CHKO Brdy. Útulný penzion je komfortně vybavený s tříhvězdičkovým standardem. V budově penzionu se nachází výtah, ubytování je tak vhodné i pro pohybově znevýhodněné osoby. Pokoje penzionu jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, i pro rodinu s dětmi. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k internetu (WIFI). K ceně pobytu zdarma poskytujeme snídani, úschovnu kol, lyží a uzavřené parkoviště. V penzionu se nachází 20 pokojů, z toho 18 dvoulůžkových s možností přistýlky a 2 jednolůžkové. V létě můžete ke svému odpočinku využít i venkovního posezení, půjčovnu kol, pingpongový stůl, hřiště na fotbal. Zvláště rodiče s dětmi pak ocení dětský koutek a místnost pro společenské hry.

Penzion Panský dům*** Rožmitál pod Třemšínem nabízí ubytování již od 560,- Kč vč. DPH za osobu a noc s možností slevy pro skupiny. Celý ceník Penzionu Panský dům naleznete ZDE.


Aktuality

Jarní prázdniny 2017 už se blíží, sníh v CHKO Brdy padá a v penzionu Panský dům v Rožmitálu pod Třemšínem, který provozuje Arcibiskupství pražské, se těší na všechny nové hosty. Zarezervujte si u nás už teď na stránkách Penzionu Panský dům*** týdenní pobyt s 10 % slevou. Do vzkazu prosím napište heslo "Jarní prázdniny".


Rožmitál pod TřemšínemPenzion Panský dům*** v malebném městečku Rožmitál pod Třemšínem je ideálním výchozím ubytováním pro návštěvníky brdských lesů a turisty do nově otevřené CHKO Brdy. Oblast Příbramska nabízí jednu z nejlepších možností, jak strávit dovolenou v klidném prostředí ve Středních Čechách. Rožmitálsko je zároveň místem, které ocení milovníci kultury, např. Rožmitál pod Třemšínem je rodištěm slavného českého hudebního skladatele Jana Jakuba Ryby. Seznamte se s fenoménem církevní turistiky v nově zrekonstruovaném Penzionu Panský dům v Rožmitále pod Třemšínem!


Penzion Panský dům


Regionální operační fond - Penzion panský dům

Jan Dlabač 05. 04. 2016