Vyhledávání Menu

Pouť seniorů a nemocných

  58699

Foto: M. Němeček

Zveme všechny duchovní správce a jejich farnosti či společenství, aby přišli 18. června 2016 do pražské katedrály svatého Víta, Vojtěcha a Václava se svými nemocnými a seniory. Pouť začne v 10 hodin, hlavním celebrantem bude kardinál Dominik Duka. Při mši svaté se budeme modlit zvláště za nemocné, staré a také za ty, kdo se o ně starají. V rámci pouti bude otevřena Svatá brána. Zveme také klienty domovů seniorů a jejich ošetřovatele z Arcidiecéze pražské (Praha a okolí). Vstup na bohoslužbu je zdarma. Na přípravě pouti se podílí Komunita Sant´Egidio, Arcidiecézní charita Praha, Maltézská pomoc, o.p.s. a další.

Protože akce vyžaduje pečlivější přípravu, prosíme o přihlášení počtu seniorů a nemocných:

31. 03. 2016
* povinné položky

Pouť nemocných a seniorů 18. 6. 2016

Přihlášení skupin seniorů a nemocných na pouť 18. 6. 2016 v 10 hodin v katedrále

Kontakt na doprovázející osobu, se kterou lze domluvit podrobnosti:
Zajišťujeme parkování pro osobní vozidla a malé dodávky, kterými přijedou senioři či nemocní, na Hradčanském náměstí. Parkovací kapacita je však limitovaná! Proto žádáme o vyplnění, zda tuto možnost chcete využít a kolika vozy přijedete z vaší farnosti / zařízení. (Autobusy mohou zastavit pro vystoupení resp. nastoupení v ulici Jelení, Praha Hradčany.) V případě, že nepožadujete parkování, vyplňte nulu.
Děkujeme Vám za vyplnění dotazníku a těšíme se na setkání při společné pouti. PS: V případě dotazu se obraťte na e-mail: Erika.Kroupova@apha.cz.