Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Prosincový Zpravodaj

Na jeho stránkách se dočtete o rorátech současných (vybrali jsme několik míst v Praze i mimo ni, kde se rorátů můžete účastnit), ale také o rorátech staročeských – ve svém článku se jim věnuje P. MgA. Mgr. Jaroslav Konečný.

Dále zveme na Tříkrálový charitní koncert, uvádíme, kde můžete snadno dohledat podrobné informace o vánočních bohoslužbách v kostelích naší arcidiecéze, přinášíme přehled vánočních mší v katedrále a jako obvykle uveřejňuje termíny rozhlasových a televizních přenosů mší sv. v tomto měsíci.

Na nedávno zesnulého pana Jiřího Kaplana vzpomíná ve článku nazvaném „Byl schopen hledět za obzor vlastní rodiny“ jeho dcera, paní Martina Hošková.

Mezi pravidelnými rubrikami nechybí diáře biskupů, výběr z Act curiae, termíny eucharistického výstavu v pražských kostelích, programy středisek arcibiskupství, farností a dalších institucí, pozvánky a nabídky, knižní novinky, historické kalendárium, duchovní cvičení, úmysly apoštolátu modlitby či kalendářík upozorňující na důležitá prosincová data.

S posledním číslem roku 2011 vám, vážení čtenáři, děkujeme za zájem věnovaný stránkám Zpravodaje a doufáme, že nám přízeň zachováte i v příštím roce.

kv

 

»» rubrika Zpravodaj pražské arcidiecéze

 


Zpravodaj pražské arcidiecéze připravuje

Arcibiskupství pražské
Pastorační středisko
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
e-mail:
arcizpravodaj@seznam.cz
tel: 220 181 754 

05. 12. 2011