Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Prosinec ve Zpravodaji

katedrála v ziměZpravodaj informuje o rorátech, uvádí, kde můžete snadno dohledat podrobné informace o vánočních bohoslužbách v kostelích naší arcidiecéze, přináší přehled vánočních mší v katedrále a jako obvykle uveřejňuje termíny rozhlasových a televizních přenosů mší sv. v tomto měsíci. Adventu je věnován také krátký rozhovor s vršovickým farářem, paterem Górou.

V rubrice Ze života arcidiecéze najdete podrobné informace o výstavě Svatý Václav – ochránce České země, která bude zahájena v Anežském klášteře 19. prosince. Pro ty, kdo se jakýmkoli způsobem podílí na životě společnosti a mají zájem dozvědět se něco o tom, jak společenskou komunikaci inspiruje křesťanství, přinášíme pozvánku na chystaný cyklus setkání věnovaných sociální nauce církve – Iniciativa 17-11.

V seriálu rozhovorů s řediteli církevních škol je vám tentokrát zprostředkováno seznámení se Základní školou sv. Voršily v Praze a s Veselou školou – církevní ZŠ a ZUŠ.

Mezi tradičními rubrikami nechybí diáře biskupů, výběr z Act curiae, termíny eucharistického výstavu v pražských kostelích, programy středisek arcibiskupství, farností a dalších institucí, knižní novinky, historické kalendárium, úmysly apoštolátu modlitby či kalendářík upozorňující na důležitá prosincová data.

S posledním číslem roku 2008 vám, vážení čtenáři, děkujeme za pozornost věnovanou stránkám Zpravodaje a doufáme, že nám přízeň zachováte i v příštím roce.

Redakce

 

»» rubrika Zpravodaj pražské arcidiecéze

 


Zpravodaj pražské arcidiecéze připravuje

Arcibiskupství pražské
Pastorační středisko
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
e-mail: arcizpravodaj@seznam.cz
tel: 220 181 754

27. 11. 2008