Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Rodina bude tématem mezinárodního semináře

Mezinárodní seminář, jehož cílem je reflexe současných témat dotýkajících se rodiny, pořádá Národní centrum pro rodinu ve spolupráci s Konrad-Adenauer-Stiftung, Rodinným centrem Praha a Asociací center pro rodinu. Organizátorům jde především o podporu rodiny ze strany společnosti s ohledem na rodičovství a kariéru, o úskalí, kterým čelí páry v souvislosti se životem před manželstvím i v manželství, a o úlohu rodiny a školy. Referáty předních badatelů v dané oblasti budou doplněny příklady konkrétních nabídek pro rodiny i jednotlivce, které se vztahují k diskutovaným tématům.

Na seminář bude volně navazovat pracovní setkání zástupců křesťanských pro-rodinných organizací se zahraničními účastníky.

Pro všechny účastníky večerního programu a setkání následujícího dne je připravena prohlídka některých historických částí Prahy, s možností neformálních rozhovorů. Zváni jsou hosté ze zahraničí, zvláště ze zemí bývalého východního bloku. Počet zahraničních účastníků je omezen, rozhoduje pořadí přihlášek. Přihlášení obdrží potvrzení o registraci.

Program semináře jakož i přihláška jsou k dispozici na stránkách Národního centra pro rodinu.

Převzato z www.rodiny.cz.
20. 02. 2009