Vyhledávání Menu

Tweetuj s Bohem


V knihkupectví Paulínky (Jungmannovo nám.) se 21. dubna 2016 od 17.00 hodin koná setkání s autorem knihy „Tweetuj s Bohem“ P. Michelem Remerym, nizozemským knězem, který se mimo jiné věnuje pastoraci mládeže a katechezi a to vše propojuje se svými znalostmi z prostředí sociálních médií.


59518


V rámci večera bude představena české verze knihy, webu a mobilní aplikace, tedy celý multimediální projekt. Večera se zúčastní autor projektu nizozemský kněz Michel Remery, zástupkyně nakladatelství Paulínky, sestra Andrea Hýblová a vedoucí Katechetické sekce ČBK Mariusz Kuźniar.

Interaktivní projekt pro mladou generaci již běží v několika jazycích. Tištěná kniha bude propojena se zdarma dostupnou aplikací pro Android a iPhone a s webovou stránkou. Cílem projektu je pomáhat mladým lidem nalézat odpovědi na jejich otázky o víře. Na počátku projektu #TwGOD stojí reálné otázky současných mladých lidí, kteří sami dali podnět k tomu, aby odpovědi, k nimž společně dospěli v dialogu se svým knězem, vyšly v knižní podobě a posléze i elektronicky. Publikace je součástí duchovní přípravy na SDM v polském Krakově. Více na www.paulinky.cz. (www.paulinky.cz)

Aleš Pištora 12. 04. 2016