Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Velikonoční obřady v cizích jazycích v Praze

Anglicky
1. dubna – Květná neděle

11.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) začíná žehnáním ratolestí a průvodem s oslíčkem od kostela Panny Marie Vítězné do kostela sv. Tomáše (česky-anglicky-španělsky)

12.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

5. dubna – Zelený čtvrtek – Památka Poslední večeře Páně
18.30 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana)

21.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) adorace v kapli sv. Doroty

6. dubna – Velký pátek – obřady Umučení Páně
19.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) + 18.00 hodin křížová cesta

7. dubna – Bílá sobota
10.00-12.00 hodin: možnost zpovědi v angličtině u sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana); žehnání pokrmů

8. dubna – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
11.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana)
12.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)
17.00 hodin: sv. Cyrila a Metoděje (Praha 6 - Nebušice)

9. dubna – Pondělí velikonoční
12.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

Španělsky
1. dubna – Květná neděle
11.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) začíná žehnáním ratolestí a průvodem s oslíčkem od kostela Panny Marie Vítězné do kostela sv. Tomáše (česky-anglicky-španělsky)

5. dubna – Zelený čtvrtek - Památka Poslední večeře Páně
18.45 hodin: sv. Tomáše, kaple sv. Barbory (Josefská 8, Malá Strana)
21.00 hodin: Sv. Tomáše, kaple sv. Doroty (Josefská 8, Malá Strana) adorace (i česky a anglicky)

6. dubna - Velký pátek – obřady na památku Umučení Páně
17.30 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana)
18.15 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) – křížová cesta

7. dubna - Bílá sobota
10.00-12.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) – zpověď a žehnání pokrmů
20.00 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana) – společná vigilie – česko-anglicko-španělská

8. dubna – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
12.30 hodin: sv. Tomáše (Josefská 8, Malá Strana)

Francouzsky
1. dubna – Květná neděle

11.00 hodin: sv. Josef (Josefská, Malá Strana)
17.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

5. dubna – Zelený čtvrtek - Památka Poslední večeře Páně
18.00 hodin: sv. Josef (Josefská, Malá Strana)

6. dubna - Velký pátek – obřady na památku Umučení Páně
18.00 hodin: sv. Josef (Josefská, Malá Strana)

8. dubna – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
11.00 hodin: sv. Josef (Josefská, Malá Strana)
16.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

Italsky
1. dubna – Květná neděle
11.30 hodin: Svatého Kříže (Na Příkopě, Nové Město)
18.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

8. dubna – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
11.30 hodin: Svatého Kříže (Na Příkopě, Nové Město)
18.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

9. dubna – Pondělí velikonoční
18.00 hodin: Panny Marie Vítězné (Karmelitská, Malá Strana)

Německy
1. dubna – Květná neděle
11.00 hodin: sv. Jana Nepomuckého na Skalce (Vyšehradská, Nové Město)

8. dubna - Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
11.00 hodin: sv. Jana Nepomuckého na Skalce (Vyšehradská, Nové Město)

Latinsky
1. dubna – Květná neděle

8.15 hodin: sv. Jiljí (Husova, Staré Město)
                     9.00 hodin: Matky Boží před Týnem (Staroměstské náměstí) – svěcení ratolestí, průvod s ratolestmi, pašije sv. Marka
11.00 hodin: sv. Ignác (Karlovo náměstí, Nové Město)

5. dubna – Zelený čtvrtek- Památka Poslední večeře Páně
18.00 hodin: Matky Boží před Týnem (Staroměstské náměstí)

6. dubna - Velký pátek – obřady na památku Umučení Páně
18.00 hodin: Matky Boží před Týnem (Staroměstské náměstí)

7. dubna - Bílá sobota – vigilie
21.00 hodin: Matky Boží před Týnem (Staroměstské náměstí)

8. dubna - Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
8.15 hodin: sv. Jiljí (Husova, Staré Město)
10.00 hodin: sv. Havla (Havelská, Staré Město)
11.00 hodin: Matky Boží před Týnem (Staroměstské náměstí)
11.00 hodin: sv. Ignác (Karlovo náměstí, Nové Město)

9. dubna - Pondělí velikonoční
11.00 hodin: sv. Ignác (Karlovo náměstí, Nové Město)

Polsky
1. dubna – Květná neděle
12.00 hodin: sv. Jiljí (Husova, Staré Město)

8. dubna – Slavnost Zmrtvýchvstání Páně
12.00 hodin: sv. Jiljí (Husova, Staré Město)

Korejské bohoslužby se konají v kostele sv. Vojtěcha (Dejvice), slovenské v kostele sv. Jindřicha (Nové Město). (http://tisk.cirkev.cz)

03. 04. 2012