Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Zářijový Zpravodaj

Svatý VáclavObšírné informace o Národní svatováclavské pouti  přináší článek  jednoho  z  jejích organizátorů, PhDr. Milana Nováka, a podrobný program oslav jak ve Staré Boleslavi, tak v Praze.

Se začátkem nového školního roku koresponduje pokračování seriálu o církevních školských zařízeních, tentokrát představujeme dvě místa, která v Praze nabízejí ubytování studentkám: Katolický domov studujících v Černé ulici a Křesťanský domov mládeže u sv. Ludmily na vinohradské Francouzské ulici. Předkládáme také rozhovor s ředitelkou Křesťanské pedagogicko-psychologické poradny pro děti a studující mládež.

Ve Zpravodaji dále naleznete všechny tradiční rubriky – od informací z Act curiae přes diáře biskupů,  programy středisek  Arcibiskupství  pražského  a  farností,   televizní   a rozhlasové přenosy  bohoslužeb, termíny adorací v Praze, různé pozvánky a oznámení, nové knihy a historické kalendárium až po úmysly apoštolátu modlitby.

 

OPRAVA:

Český rozhlas 2 Praha přenáší přímý přenos ze SLAVNOSTI SV. VÁCLAVA na Mariánském náměstí ve Staré Boleslavi 27. 9. od 10:00

Za chybu se omlouváme!

 

»» rubrika Zpravodaj pražské arcidiecéze

 


Zpravodaj pražské arcidiecéze připravuje

Arcibiskupství pražské
Pastorační středisko
Thákurova 3, 160 00 Praha 6
e-mail: arcizpravodaj@seznam.cz
tel: 220 181 754

27. 08. 2008