Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Zemřel P. Antonín Kubíček

Narodil se 3. května 1912 v Dolních Heřmanicích u Lanškrouna, vystudoval gymnasium v Hradci Králové a po bohosloveckých studiích byl biskupem Mořicem Píchou vysvěcen na kněze dne 29. června 1937. Poté působil jako kaplan ve Žlebech a od září 1939 nejprve jako administrátor a od roku 1943 jako farář v Čestíně. Poslední léta až do konce života působil ve farnosti jako výpocný duchovní.

S panem arciděkanem se rozloučíme při Eucharistické oběti v pátek 20. srpna 2010 v 10:00 hodin v kostele sv. Petra a Pavla v Čestíně.

Úmrtní oznámení (obrázek JPEG)Úmrtní oznámení

17. 08. 2010