Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Zemřel P. Oldřich Pokorný

P. Pokorný se narodil 26. prosince 1927 v Košicích, byl absolventem konservatoře hudby, na kněze byl vysvěcen 26. června 1971 v Praze, poté od srpna 1971 do 1. srpna 1974 sloužil jako administrátor v Karlštejně-Budňanech, od srpna 1974 do 31. července 1979 byl administrátorem v Tismicích, okr. Kolín. Dočasně byl od srpna 1974 do 31. července 1979 též administrátorem excurrendo v Přistoupimi a Tuklatech. Od srpna 1979 působil ve farnosti Praha-Uhříněves (v letech 1979 - 1997 jako administrátor, 1997 - 2003 jako farář, 2003 - 2006 jako výpomocný duchovní). Od září 2006 byl v Charitním domově Stará Boleslav. Byl členem CCC.

S vděčností za všechno, čím nás obdaroval a za dar jeho kněžského života poděkujeme při mši svaté  v kostele Všech svatých v Praze - Uhříněvsi v sobotu 15. ledna 2011 v 10.00 hodin Ve 12.00 hodin budou jeho tělesné ostatky uloženy do rodinné hrobky ve Strančicích. Autobus pojede od kostela v Praze – Uhříněvsi. (Aleš Pištora)

Úmrtní oznámení (dokument MS Word)Úmrtní oznámení

06. 01. 2011