Vyhledávání Menu
EN | CZ
 

Žít podle Bible - prezentace knihy Miloše Szabo

Kniha Žít podle Bible poprvé s Matoušem je souborem zamyšlení pražského kněze Miloše Szabo nad nejrůznějšími aktuálními otázkami dneška. Z textů, jež vždy vycházejí z jednotlivých částí Matoušova evangelia, vane skutečně čerstvý vítr, který často s přímostí rozbíjí naše zažitá schémata.

Kniha je určena začátečníkům i pokročilým ve víře, kteří se chtějí, opírajíce se o Matoušovo evangelium, o palčivých tématech, jež často řešíme v sobě, v rodině i v širším společenství, něco zajímavého dozvědět a snad se tak také posunout blíže k jejich řešení… Úvahy autora mohou být rovněž dobrou inspirací pro přípravnou činnost kazatelů.

Prezentace knihy s autogramiádou se koná v pondělí 15. září 2008 po mši sv. v 17 hodin ve farním kostele sv. Prokopa v Praze 3 (Sladkovského nám.). Hlavním celebrantem bude světící biskup trnavské diecéze Ján Orosch. Hudební doprovod zajistí slovenský pěvecký sbor, sólisté Státní opery Praha Jana a Václav Sibera, Simona Houda Šaturová, na varhany zahraje Pavel Černý.

Knihu vydává nakladatelství Paulínky a bude k dostání v uvedený den v kostele, a po 15. 9. ve všech křesťanských knihkupectvích po celé České republice. 

(aj)


 

02. 09. 2008