Hajný polesí Nejdek

Arcibiskupství pražské vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Požadavky:

  • Lesnické vzdělání SŠ, VŠ
  • Práce na PC (MS Excel, MS Word)
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zbrojní průkaz
  • Operativní dostupnost z bydliště, resp. ochota se stěhovat
  • Morální a občanská bezúhonnost

Výhodou:

  • Znalost práce v SW ProPla
  • Řidičský průkaz sk. T
  • Další kvalifikace a praxe (osvědčení o odborné způsobilosti a zacházení s přípravky na ochranu rostlin)

Náplň činnosti:

  • Tradiční komplexní lesnické hospodaření v arcibiskupských lesích

Místo výkonu práce:

  • Polesí Nejdek

Nabízíme:

  • Odpovídající mzdové ohodnocení, zaměstnanecké benefity a výhledově služební byt
  • Provoz myslivosti v režijních honitbách včetně náhrad za výkon a příspěvků na chov loveckých psů
  • Rozvíjení a zdokonalení v lesnické praxi

K přihlášce přiložte strukturovaný životopis a motivační dopis. Arcibiskupství pražské IČO: 00445100, Hradčanské nám. 56/16, 119 02 Praha 1, bude zpracovávat osobní údaje uvedené ve strukturovaném životopise a motivačním dopise, jakož i kontaktní údaje pro účel konání výběrového řízení z titulu plnění smluvní povinnosti a předsmluvních aktivit. V případě výběru uchazeče budou osobní údaje použity k přípravě pracovní smlouvy a povinné dokumentace. Osobní údaje nebudou v rámci přijímacího řízení předávány třetím osobám.

Možný nástup: podle domluvy

Strukturovaný životopis posílejte do: 10. března 2021

Arcibiskupství pražské si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.